LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Burimi ku marr frymën”/ Atdheu bën dedikimin për gruan më të shtrenjtë të jetës së tij

9 Qershor 2021, 07:06, Lifestyle CNA
“Burimi ku marr frymën”/ Atdheu bën dedikimin për

Ish konkurrenti i Përputhen, Atdhe Xharavina është shumë aktiv në rrjetet sociale. Nëpërmjet një statusi, Atdheu tregoi se lidhja e tij me Sarën ka marrë fund.

Të njëtën gjë pohoi dhe Sara duke treguar se tani ishte 106 përqind beqare.

Së fundi, Atdheu n aka prezantuar me gruan më të shtrenjtë në jetën e tij, nënën.

Ai shafqet tejet i lumtur pranë saj dhe e cilëson buzëqeshjen e saj si burimin ku merr frymë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga