LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E përndjek “hija” e Ledjanës/ Ndjekësit nuk e lënë rehat Mevlanin

10 Qershor 2021, 07:19, Lifestyle CNA

Tashmë çdo gjë që bën Mevlani dhe Ledjana do të jenë në qendër të vëmendjes. Statuset që bëjnë në rrjetet sociale i marrin dedikim për njëri-tjetrin.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto në Instagram për të treguar se po përgatitet për projektin e ri muzikor.

Kaq ka mjaftuar deh komentuesit vazhdojnë t?I përmendin Ledjanën. ?Pse nuk kthehesh me Ledjanën, bashkohuni, po mendon për Ledjanën?, janë komentet më të hsumta që shihen në rrjetet sociale.

Duket se Mevlani dhe Ledjana nuk do ta kenë të lehtë të vazhdojnë përpara pa i përndjekur hija e njëri-tjetrit.

Lajmet e fundit nga