LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Sa shumë më ka marr malli me të pa”/ Mevlani “thumba” Ledjanës

9 Qershor 2021, 16:51, Lifestyle CNA
“Sa shumë më ka marr malli me të pa”/ Mevlani

Mevlan Shaba është një ndër konkurenët më të komentuar të programit Përputhen. Ai gjithashtu është përfolur shumë për trinomin e krijuar mes Ledjanës dhe Antonelës. Nga ky program Mevlani doli çift me Ledjana Prengën por vetëm pak kohë pas ata konfirmuan ndarjen e tyre.

Pas ndarjes dyshja shpesh herë thumbon njëri tjetrin duke publikuar këngë të ndryshme dashurie në storit e tyre në Instagram.

Ditën e sotme Mevlani ka publikuar në storin e tij bashkëpunimin me këngëtarin e njohur Sabiani një pjesë e cila thotë: Sa shumë më ka marrë malli me të pa?.

Mos edhe këto janë thumba të tjera drejtuar Ledjanës nuk e dimë, mbetet për të parë në vazhdim a do të ketë një bashkim të dyshes apo jo.

Lajmet e fundit nga