LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enca nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon tërësisht e zhveshur

10 Qershor 2021, 06:26, Lifestyle CNA
Enca nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon tërësisht e zhveshur

Këngëtarja Enca Haxhia njihet si një nga personazhet më provokuese të showbizzit.

Teksa po përgatitet për projhektin e rri muzikor, në rrjetet sociale ka ndezur imagjinatën e ndjekësve.

Enca ka pozuar tërësisht e zhveshur dhe krahas fotos shkruan: ?Mund ta fshij më vonë.?/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga