LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthen Instagramin me format e saj/ Njihuni me bjondinën që do t’iu heqë trurin

10 Qershor 2021, 09:30, Lifestyle CNA
Shpërthen Instagramin me format e saj/ Njihuni me bjondinën që do

Dana Hammo është një nga vajzat më bombastike në rrjetet sociale.

Bjondina me sytë jeshil nuk i lë vend imagjinatës me format e saj provokuese.

Ajo  ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku dhe ndan fotot me bikini apo me të brendshme seksi.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme do të gjeni fotot më provokuese të Dana Hammos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga