LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tipike shqiptare/ A jeni kuriozë të shihni kopshtin e Bebe Rexhës në Amerikë?

10 Qershor 2021, 10:05, Lifestyle CNA
Tipike shqiptare/ A jeni kuriozë të shihni kopshtin e Bebe Rexhës

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka treguar se është një ruajtëse e traditave shqiptare.

Ajo shpesh publikon foto dhe video ku shihet duke folur shqip, duke kërcyer valle shqiptare, por edhe ushqimet tradicionale shqiptare Bebe nuk harron kurrë t?i reklamojë.

Pak kohë më parë ajo na tregoi kopshtin e vogël me perime në një pjesë të shtëpisë së saj. Sot ajo zbulon se janë rritur perimet në kopshtin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga