LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I bukur simpatik ti je”/ Ana Kauri nuk i “ndahet” Rinianit

12 Qershor 2021, 08:26, Lifestyle CNA
“I bukur simpatik ti je”/ Ana Kauri nuk i “ndahet”

Ana Kauri është një nga vajzat më të pëlqyera të showbizzit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi Ana dhe konkurrentë të tjerë që kanë qenë pjesë e Përputhen po zhvillojnë një tur në gjithë vendet e Shqipërisë.

Bukuroshja ka ndarë disa nga momentet me konkurrentë të jerë gjatë turit, por ajo që na tërhoqi më shumë vëmendjen është një video me Rinianin, ku Ana shkruan: I bukur simpatik ti je, të gjitha ti i ke.

Duket se dyshja ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse kur ishin në Përputhen nuk arritën të krijonin diçka më shumë.

Kujtojmë se Riniani ka nisur një njohje tjetër jashtë emisionit. Po ashtu edhe Ana Kauri zbuloi se është mjaft mirë përsa i përket jetës personale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga