LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani e pranon që nuk po e harron dot Ledjanën/ “Disa njerëz janë…”

10 Qershor 2021, 11:15, Lifestyle CNA
Mevlani e pranon që nuk po e harron dot Ledjanën/ “Disa

Mevlan Shaba është një nga personazhet mëtë komentuar të momentit. Historia e tij e dashurisë me Ledjanën është gjithnjë në fokusin e të medaizev rozë.

Dyshja shpesh publikojnë statuse thumbuese që dyshohet se ia dedikojnë njëri-tjetrit.

Së fundi Mevlani ka publikuar një status në rrjete tsociale ku shkruan: Disa njerëz janë si historia. ?As nuk kthehen, as nuk harrohen.?

Mesa duket dyshja e ka shumë të vështirë të lënë pas të shkuarën dhe zënkat, pavarësisht se fansat në çdo postim të tyre komentojnë se duan t?i shohin bashkë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga