LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Sarah Harris

11 Qershor 2021, 10:57, Lifestyle CNA

Ylli i Playboy Sarah Harris është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo është evidentuar për format e saj shumë shpërthyese.

Bukuroshja e Instagramit ekspozon shpesh të pasmet dhe gjoksin bombastik. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan pozat ?hot? me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga