LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për’Puthen on Tour” zbret në Elbasan/ Vijojnë audicionet për të zgjedhur personazhet e sezonit të ri

11 Qershor 2021, 17:18, Lifestyle CNA
“Për’Puthen on Tour” zbret në Elbasan/ Vijojnë

Për?puthen talk show i dashurisë mbërtheu para ekranit shikuesit për gjatë gjithë sezonit të tij të parë.

Pas përfundimit  të një sezoni të suksesshëm , ?Për?puthen?  nuk ndalet por do të jetë pranë fansave edhe gjatë verës.

?Për?puthen on tour? vazhdon në çdo qytet, ku të rinjtë të cilët janë në kërkim të dashurisë apo njohjeve mund të marrin pjesë në audicionet e hapura.

Në jurinë e ?Për?puthen on tour? janë edhe personazhet e sezonit të parë të  Për?puthen, kjo ju bën të mundur të takoni nga afër personazhin tuaj të preferuar.

Audicionet e para janë bërë në qytetin e Durrësit , për të vazhduar më tej në qytetin e Fierit ku pjesëmarrja e të rinjve ka qënë e lartë.

Ditën e sotme, 11 Qershor, ora 18:00 ?Për?Puthen on Tour? u ndal në Elbasan dhe audicionet u zhvilluan  në Teatrin Skampa./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga