LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk më ha fare çfarë mendojnë moralistët”/ Roza Lati “shigjeton” Bieta Sulon

12 Qershor 2021, 09:04, Lifestyle CNA
“Nuk më ha fare çfarë mendojnë

Moderatorja Roza Lati është një nga personazhet që shpesh është kometnuar për natyrën e saj të drejtpërdrejtë. E ftuar në emisionin ?Ftesë në 5?, Roza Lati ka folur mbi setin e saj të ri fotografik ku shfaqet tejet seksi.

Gjatë emisionit mes moderatores Bieta Sulo dhe Roza Lati është vënë re një tension, pasi komenteve dhe pyetjeve të Bietës ndaj saj.

Bieta e pyet nëse fotot i bën për të rënë në sy dhe se nëse është vërtetë trupi i saj ashtu si duket në foto, pyetje të cilat kanë bërë që Lati të mos ndihet komode në inetrvistë.

Ajo ka sqaruar se kjo nuk është aspak e vërtetë, se ajo nuk i ka bërë fotot për të rënë në sy, por se i pëlqen puna që bën.

Pas kësaj, Roza ka treguar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale se nuk i inetreson aspak se çfarë mendojnë apo thonë moralistët, duke shigjetuar kështu moderatoren Bieta Sulo./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga