LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bearti i Përputhen thyen rrjetin me foton nga dushi

13 Qershor 2021, 19:53, Lifestyle CNA
Bearti i Përputhen thyen rrjetin me foton nga dushi

Ish konkurrenti i Përputhen, Beart Rexhepi ka ndezur rrjetin me foton e fundit. Ai ka publikuar një foto nga dushi ku shihet tek tregon muskujt.

Bearti shpesh është komentuar në mediat rozë për fizikun e tij, ku shumë ndjekës mendojnë se ai përdor photoshop.

Ai i ka hedhur të gjitha poshtë këto fjalë duke treguar se nuk përdor photoshop, ka besim tek vetja, tek pamja e ti dhe tek mënyra se si mendon./ CNA.al

Lajmet e fundit nga