LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

12 Qershor 2021, 14:59, Lifestyle CNA
Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

Ish konkurrentja e Përputhen, Ola Zenelaj është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë falë pozave tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi Ola shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj perfekte e veshur me bikini.

Kujtojme se Ola është komentuar pafund për lidhjen e saj me Mratin dhe faktin se dyshja nuk publikojnë asnjë foto së bashku.

Ata dolën çift nga programi por pas daljes nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit. Për këtë nuk ka dhënë asnjë sqarim, as Ola as Murati por janë fansat e tyre që aludojnë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga