LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rozës nuk i del e keqja me Bietën/ “More mbrapsht këtë shpullë të ftohtë nga të gjithë”

12 Qershor 2021, 12:20, Lifestyle CNA
Rozës nuk i del e keqja me Bietën/ “More mbrapsht këtë

Moderatorja Roza Lati ka thumbuar sërish Bieta Sulon në rrjetet sociale. Nëpërmjet një postimi, Roza e ironizon moderatoren duke i kërkuar ndjesë që mori këtë shpullë të ftohtë nga i gjithë publiku.

Përveç kësa, Roza tregon se nuk ka asgjë personale.

?Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne.

Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…Asgje personale.Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! ?????

Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! ???Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ?????, shkruan Roza Lati./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Lajmet e fundit nga