LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish burri dhe vjehrra e detyronin të prostituonte/ Historia rrëqethëse e vajzës që u martua 16 vjeç

13 Qershor 2021, 16:07, Lifestyle CNA
Ish burri dhe vjehrra e detyronin të prostituonte/ Historia

Sot në emisionin ?E Diela Shqiptare? në rubrikën ?Shihemi në Gjyq? është trajtuar një histori tejet rrëqethëse.

Xheje u martua në moshën 16 vjeçare dhe është nënë e një fëmije. Kjo nuk e ndaloi aspak  ish bashkëshortin që ta tradhtonte. Jeta e Xhejes ndryshoi tërësisht sa u detyrua të ushtronte prostitucion, sipas saj nën presionin e ish bashkëshortit dhe vjehrrës.

Ata i morën dhe fëmijën dhe aktualisht Xheja do të jetojë tek mamaja e saj Elvira sepse nuk ka ku të shkojë por kjo e fundit nuk pranon. E ëma e fajëson të bijën për vendimet e gabuara që ka marrë gjatë jetës të cilat e kanë sjellë deri në këtë situatë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga