LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

12 Qershor 2021, 15:23, Lifestyle CNA
Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes

Ledjana dhe Mevlani janë dy prej personazheve më të dashura për publikun. Këtë e tregojnë dhe videot e fundit që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Disa story të publikuara në rrjet tregojnë se Ledjana dhe Mevlani kanë qenë në të njëjtin vend edhe pse duket se nuk janë takuar me njëri-tjetrin.

Ledjana ka takuar opinionistin Arjan Konomi, me të cilin ndodhej Riniani dhe Mevlani por ky i fundit nuk shfaqet në videon e publikuar në rrjet.

Më pas ish konkurrentja e Përputhen Ledjana ka befasuar të gjithë ndjekësit duke publikuar një video ku shihet Mevlani me fansat që këndojnë këngën e Ledjanës.

Ajo është lumturuar pafund dhe nuk ka rezituar dot pa e publikuar në Instastoryn e saj.

Si duket akulli ka filluar të thyhet dhe ndoshta dyshja mund t?iu plotësojë dëshirën fansave duke u pajtuar./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga