LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

13 Qershor 2021, 12:01, Lifestyle CNA
Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe ?kunja? për Ledjanën.

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën ?Zemrën ma vodhe ti, o si me magji?.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga