LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E kam vetë fajin”/ Mevlani e pranon se Ledjana e ka lënduar

13 Qershor 2021, 19:38, Lifestyle CNA
“E kam vetë fajin”/ Mevlani e pranon se Ledjana e ka

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy prej personazheve më të përfolura të Përputhen. Pak kohë më parë dyshja janë ndarë por vazhdojnë ende t?i heshtin njëri-tjetrit thumbe në rrjetet sociale. me deklaratat e tyre.

Së fundmi, ish-konkurrenti 33 vjeçar ka folur edhe njëherë për këtë teksa ka qenë i ftuar në rubrikën ?N?fermë?.

I pyetur nga gazetari Ervin Kurti se pse i është lënduar zemra, Mevlani e ka marrë vetë përsipër fajin.

?Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin?, është shprehur ai. Më pas gazetari e pyeti: Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?

?Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim?, është shprehur më tej Mevlani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga