LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

13 Qershor 2021, 20:01, Lifestyle CNA
FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të përfolura në mediat rozë. Shpesh ajo provokon ndjekësit teksa pozon foto me bikini duke treguar linjat perfekte.

Së fundi, ish konkurrentja e Përputhen ka ndezur rrjetin duke publikuar një foto ku shihet duke ekspozuar format.

Ajo pozon para pasqyrës dhe tregon tatuazhin në të pasme.

Për më tepër shihni fotot./ CNA.al

Lajmet e fundit nga