LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Ledjana bën ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket

14 Qershor 2021, 07:22, Lifestyle CNA
Foto-Ledjana bën ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Pëputhen. Ajo është përfolur shumë për lidhjen dhe pëlqimin e saj për Mevlanin.

Së fundmi Ledjana ka hedhur një pyetësor për fansat e saj. Një ndër pyetjet që i është drejtuar ka të bëjë më pamjen e sajë të jashtme.

?A i ke shfy buzët, se tani më duket ngjan më bukur??

Po- është përgjigjur Ledjana.

Ky ndryshim ka bërë që ajo të duket akoma më bukur dhe më natyrale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga