LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela më të dashuruar se asnjëherë

14 Qershor 2021, 06:19, Lifestyle CNA
Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe

Antonela është një prej vajzave më të pëlqyera dhe të komentuara të programit Përputhen. Ajo është përfolur shumë për pëlqimin që ka pasur ndaj Mevlan SHabës, një tjetër konkurent i Përputhen.

Ditën e djeshme Antonela ka festuar ditëlindjen e saj ku surprizat nuk kanë pasur të mbaruar. Mirëpo, nuk ka munguar edhe surpriza nga Mevlani.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin që Antonela drejton ku mes puthjesh e përqafimesh i ka dhuruar edhe një tufë me trëndafila të kuq.

Nuk dihet nëse dyshja ka vazhduar ndonjë romancë jashtë emisionit, pasi Mevlani ka bërë me dije se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Ledjana Prengën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga