LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

14 Qershor 2021, 06:44, Lifestyle CNA
Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.8 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë e famshme për të pasmet e saj fantastike.

Garcia ka foto të ndryshme ku reklamon bikini të firmave të ndryshme dhe ka një numër të madh pëlqimesh.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga