LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondia më e zjarrtë/ Sommer Ray, modelja me të pasmet “bombë”

14 Qershor 2021, 08:09, Lifestyle CNA
Bjondia më e zjarrtë/ Sommer Ray, modelja me të pasmet

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.

Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga