LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

14 Qershor 2021, 16:38, Lifestyle CNA
“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen

Sot në emisionin Përputhen 40+, është publikuar një video e konkurrentit Olti ku shihet me dy vajza në një klub.

Olti është shprehur se ai nuk ka asnjë lidhje jashtë emisionit, por Lindita ka reaguar duke thënë se vajza në video është ish e dashura e Oltit dhe se e ka kërcënuar.

Lindita tha se vajza i ka dërguar video kërcënuese dhe se Olti e di shumë mirë dhe nuk ka reaguar aspak.

Ajo shprehet e sigurt se vajza që u shfaq në video është ish e dashura e tij.

?Më kanë ardhur kërcënime nga ajo vajza. Unë ja kam treguar Oltit dhe nuk ka reaguar fare.

Ai e di shumë mirë fjalorin e ulët që ajo ka përdorur ndaj meje?, është shprehur ajo.  CNA.al

Lajmet e fundit nga