LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mësova si mbytet një dashuri”/ Për kë e ka Fifi këtë dedikim?

14 Qershor 2021, 15:45, Lifestyle CNA
“Mësova si mbytet një dashuri”/ Për kë e ka Fifi

Këngëtarja Filloreta Raçi është gjithnjë në shënjestër të mediave rozë përsa i përket jetës private.

Prej kohësh është përfolur për historinë e dashurisë me djalin misterioz që kurrë nuk e bëri publik imazhin e tij dhe me deklaratat e saj konfuzoi shpesh rrjetin dhe ndjekësit.

Ajo në intervistat e saj është shprehur se këngët që shkruan janë dedikim, që është e dashuruar por jo e lidhur.

Së fundi ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku krahas saj shkruan dy prej vargjeve të këngës së Flori Mumajesit dhe Klajdi Harunit, ?E para?.

?Mësova se si mbytet një dashuri, mësova gjithçka që nuk duhej nga ti?, shkruan Fifi.

Vallë për kë e ka Fifi këtë dedikim?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga