LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk ndalet Jasmina e Përputhen/ Publikon videon provokuese

14 Qershor 2021, 14:48, Lifestyle CNA

Jasmin Kadriu është një nga ish konkurrentet më të pëlqyera të Përputhen.

Shpesh ajo publikon foto dhe video shumë provokuese ku tregon linjat e saj.

Një ditë më parë, Jasmin çmendi ndjekësit teksa publikoi foto me bikini duke treguar format perfekte.

Së fundi ajo ka provokuar sërish ndjekësit me një video në tik tok ku shfaqet shumë provokuese.

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga