LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më merr malli për ty”/ Antonela bën deklaratën e fortë për Mevlanin

14 Qershor 2021, 12:10, Lifestyle CNA
“Më merr malli për ty”/ Antonela bën deklaratën

Antonela dhe Mevlani kanë qenë dy nga konkurentët më të komentuar të programit Përputhen. Ata edhe janë pëlqyer shumë nga publiku, por edhe komentuar shumë.

Antonela e ka shprehur hapur pëlqimin e shumtë që ka pasur ndaj Mevlanit.

Por ky i fundit zgjodhi të dilte çift me Ledjanën, ku edhe së fundi i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Ditën e djeshme Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin që drejton Antonela dhe e ka pyetur atë a e merr malli për Mevlanin.

?Të merr malli ndonjëherë për mua, meqë ra fjala?, e ka pyetur Mevlani.

?Më merr, më merr shumë?, është shprehur Antonela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga