LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të ndarë apo bashkë?/ Eros Grezda flet për marrëdhënien me Oriola Marashin

14 Qershor 2021, 14:27, Lifestyle CNA
Të ndarë apo bashkë?/ Eros Grezda flet për

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Ata u përfolën për ndarje pasi kishin fshirë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Së fundi dyshja kanë ngritur dyshimet se janë rikthyer bashkë. Ata kanë nisur ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instgarm.

Teksa të gjithë janë në dyhsime për marrëdhënien e tyre nëse janë bashkë apo të ndarë, futbollisti Eros Grezda ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet duke u shprehur se është shumë mirë nga ana sentimentale.

I ftuar në emisionin ?Jashtë loje?, ai ka pranuar se gjërat mes tij dhe Oriolës janë shumë mirë. Je mirë nga ana sentimentale??- u pyet futbollisti.

?Pse dukem keq? Nga ana sentimentale jam shumë mirë. Gjithçka është në rregull,? u përgjigj Grezda./ CNA.al

Lajmet e fundit nga