LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Një “bishë” e vërtetë/ Ana Kauri tregon format perfekte

14 Qershor 2021, 13:43, Lifestyle CNA
FOTO-Një “bishë” e vërtetë/ Ana Kauri tregon

Ana Kauri është një nga vajzat më seksi të showbizit. Bukuroshja nga Berati u bë e njohur në Përputhen dhe u kthye në një ngfa konkurrentet më të përfolura.

Ana është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet me bikini dhe krahas tregon se fotot nuk kanë photoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga