LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Kështu nuk e keni parë asnjëherë/ Luana Vjollca në faqen e parë të revistës së njohur

14 Qershor 2021, 15:25, Lifestyle CNA
FOTOT- Kështu nuk e keni parë asnjëherë/ Luana Vjollca

Luana Vjollca po bëhet e njohur edhe jashtë kufijve shqiptarë. Së fundi ajo publikoi fotot dhe videot ku tregonte bashkëpunimin e saj me Philip Plein.

Pas kësaj Luana është shfaqur në faqen e parë të revistës së njohur Style Cruze ku ka dhënë edhe një intervistë.

Moderatorja shfaqet me një pamje si asnjëherë më parë. Me flokët e shkurtra, bjonde me një fustan ngjyrë blu dhe çizme të gjata.

Ky është një tjetër sukses i moderatores, e cila po e shtrin famën e saj edhe jashtë kufijve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga