LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Me duart në gjoks/ Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner tërbon meshkujt

14 Qershor 2021, 16:18, Lifestyle CNA

Shoqja e ngushtë e miliarderes Kylie Jenner, Anastasia Karanikolaou ka çmendur ndjekësit me fotot e saj seksi.

Ajo ka treguar format e saj ?bombë? e veshur me bikini minimaliste dhe me duart në gjoks.

Kjo pozë është më e preferuara e Kylie Jenner dhe Anastasia po ndjek shembullin e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga