LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

15 Qershor 2021, 13:46, Lifestyle CNA
“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

?Djersa ujë, ujë?, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

Lajmet e fundit nga