LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga njohja me Arbenitën tek emri i vajzës/ Fero i tregon të gjitha

14 Qershor 2021, 19:27, Lifestyle CNA

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë të cilën vendosën ta quajnë Nina.

Fero ka qenë i ftuar së fundi në emisionin Rudina, ku ka treguar më shumë detaje rreth njohjes së tij me Arbentiën dhe kuptimin e emrit të vajzës së tij Nina.

Reperi tregoi se modelen e ka takuar për herë të parë në Shkup dhe ka mbetur aq i mahnitur nga bukuria e saj saqë nuk ka zbritur fare nga makina.

?Po, e mbaj mend momentin e parë, në Shkup. Unë isha në makinë dhe po e prisja, kur e pashë, aq shumë u habita duke e parë sa mbeta brenda në makinë, as nuk dola që t?i flisja herën e parë që jemi takuar?, rrëfeu Fero, teksa shtoi se me Arbenitën kishte kontaktuar kohë më parë në rrjete sociale.

Ndërsa përsa i përket kuptimit të emrit të vajzës, Fero tregoi se ishte ideja e të dyva ta quanin Nina që do të thotë ?e këndshme?.

?Kemi qenë me Arbenitën duke parë emra dhe na ka pëlqyer të dyve. S?po them as ia ka vënë Arbenita, as unë, por ia kemi vënë bashkë Nina. Po, edhe kuptimin e ka ?e këndshmja?. Nina do të thotë ?e këndshme”, tregoi Fero./ CNA.al

Lajmet e fundit nga