LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

14 Qershor 2021, 18:28, Lifestyle CNA
Pa filtra/ Olta Gixhari provokuese në foton e fundit

Pas lindjes së djalit, Amar, aktorja e njohur, Olta Gixhari është kthyer shumë shpejt në forma. Pak javë pas lindjes, Olta tregoi pa asnjë kompleks linjat e saj duke frymëzuar shumë nëna të reja.

Si shumë personazhe të tjerë të showbizzit, edhe Olta është akuzuar shpesh për photoshop apo përdorim të filtrave në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto seksi ku tregon hiret e saj me një shall në bel dhe një këmishë që i tregon dekoltenë.

E sigurt që shumë prej ndjekësve nuk do ta besonin që kjo foto s?ka filtër, aktorja shkruan:

?Po të them që s?ka asnjë filtër foto nuk do më besoni,kështu që s?po flas? ?, shkruan Olta Gixhari./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Lajmet e fundit nga