LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

15 Qershor 2021, 14:10, Lifestyle CNA
FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga