LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i Përputhen zbulon me kë ka më shumë shoqëri jashtë Përputhen

15 Qershor 2021, 16:11, Lifestyle CNA
“Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i

Ish konkurrenti i Përputhen Ervin Koxherri është një tjetër personazh që u bë pjesë e muzikës pasi doli nga emisioni. I ftuar së fundi në emisionin Ftesë në 5, ka thënë hapur se nuk i konsideron konkurrentë, ish konkurrentët e Përputhen që më pas u bënë pjesë e muzikës.

Ai u shpreh se duke parë ata që kanë bërë këngë së fundi është skeptikë nëse mun dtë quhen të talentiuar apo si artistë.

Më pas zbuloi se e gjithë deklarata e tij erdhi pasi ata nuk e kishin mbështetur duke promovuar këngën e tij.

Gjithashtu Ervini tregoi se pas daljes nga emisioni tre personat me të cilët ka më shumë shoqëri janë Shqipja, Ledjana dhe Sindi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga