LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën/ "Bëra kompromis me të dashurën për tu futur në emision"

15 Qershor 2021, 15:51, Lifestyle CNA
Ish konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën/ "Bëra

Ish konkurrenti i Përputhen, Ervin Koxherri i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin Ftesë në 5, Koxheri është shprehur se ka qenë i lidhur jashtë kur është bërë pjesë e Përputhe.

Ai tregoi se para se të bëhej pjesë e emisionit kishte bërë kompromis me të dashurën. Ervini la të nënkuptohej se pjesëmarrja në Përputhen ishte më shumë për tu bërë i njohur dhe për të vijuar me muzikën.

?Bëra kompromis me të dashurën. Mu duk një trampolinë por jo për tu përputhur, por më shumë që ti futesha muzikës?, tha ndër të tjera Ervini./ CNA.al

Lajmet e fundit nga