LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Prej kohësh nuk flasin me njëri-tjetrin/ Pajtohen Enca dhe Noizy?

15 Qershor 2021, 15:24, Lifestyle CNA
Prej kohësh nuk flasin me njëri-tjetrin/ Pajtohen Enca dhe Noizy?

Dy prej personazheve më të komentuar të momentit, Enca dhe Noizy duket se kanë vendosur të lënë pas zënkat e të shkuarës.

Prej kohësh, reperin dhe këngëtaren nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk komunikojnë më.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar. Ajo ka publikuar në Instastory pak ng aklipi ?Boë doën? që ka grumbulluar mbi 100 milionë klikime, 5 vite nga publikimi i këngës.

Ajo e ka ndarë suksesin me Noizyn duke i bërë edhe tag në rrjetet sociale. Kjo është një shenjë që dyshja ndodhta janë drejt rrugës për tu pajtuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga