LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk më pëlqen treshe”/ Gilberta xheloze për Lindën

15 Qershor 2021, 16:33, Lifestyle CNA
“Nuk më pëlqen treshe”/ Gilberta xheloze për

Sot në Përputhen është transmetuar takimi me Gilbertën dhe Ilirin. Pas pjesës së parë të takimit, Gilberta tregoi se ajo u distancua nga Iliri pasi komunikonte me një tjetër konkurrente të Përputhen, Lindën.

Gilberta tha se nuk bëhet fjalë për xhelozi por që nuk i pëlqen që një person me të cilin ajo del të flasë me dikë tjetër.

?Ai fliste me Lindën ndërkohë që dilte me mua. Nuk ishte xhelozi po nuk më pëlqen treshe. Unë jam femër e zgjuar i kuptoj komunikimet?, u shpreh Gilberta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga