LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del Ledjana

16 Qershor 2021, 06:19, Lifestyle CNA
E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuar të Përputhen. Ajo ka pasur miqësi me shumë konkurentë. Ditën e djeshme një tjetër konkurent Ervin Koxherri ka qenë i ftuar në Ftesë në 5.

I pyetur nga moderatorja se më kë ruan më shumë miqësi pas përfundimit të programit ai është përgjigjur me Ledjanën, Anën dhe Sindin.

Nga programi katërshja nuk dukej dhe kaq shumë e afruarr me njëri tjetrin, por duket se gjërat jashtë qënkan ndryshe për konkurentët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga