LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

15 Qershor 2021, 17:00, Lifestyle CNA
Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Takimi i Gilbertës dhe Ilirit ka qenë plot surpriza. Iliri ka marrë frenat në dorë gjatë takimit me Gilbertën dhe i ka rrëmbyer asaj një puthje në buzë.

Gilberta nga ana tjetër i ka kërkuar që të mos e bëjë më këtë veprim pa miratimin e saj.

Ndërkohë Iliri tha se kishte kohë që e priste këtë moment me Gilbertën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga