LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

15 Qershor 2021, 18:26, Lifestyle CNA
Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: ?Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? ??

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

Lajmet e fundit nga