LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

15 Qershor 2021, 18:10, Lifestyle CNA
“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: ?Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga