LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

15 Qershor 2021, 17:58, Lifestyle CNA
“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare,

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

?Kushedi ku do e kem pasur mendjen?, shkruan Françeska./ CNA.al

Lajmet e fundit nga