LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

16 Qershor 2021, 12:53, Lifestyle CNA

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga