LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk ka shans me mua”/ Iva Aliko zbulon pjesën e trupit që pëlqen tek një mashkull dhe kushtin që duhet të plotësojë patjetër

21 Shtator 2020, 08:49, Lifestyle CNA
“Nuk ka shans me mua”/ Iva Aliko zbulon pjesën e trupit që

Në një intervist ekskluzive për CNA.al, modelja seksi shqiptare Iva Aliko ka treguar shumë detaje rreth tipareve që e tërheqin më shumë tek një mashkull. Teksa i drejtohet pyetja si i preferon Iva meshkujt, çfarë tiparesh duhet të ketë një mashkull që ta bëjë atë për vete ajo shprehet:

Përsa i përket pamjes së jashtme më tërheqin shumë duart ( nëse një mashkull ka duar të bukura ka gjithashtu klas)linja sportive dhe dhëmbët për mua kanë shumë rëndësi , për sa i përket karakterit më tërheq një mashkull më karakterr burrëror , besnik ,që di të më respektoj  ashtu siç dua unë dhe të më mbështes emocionalisht.

Por gjithashtu nuk ka lënë pa treguar dhe një kusht i cili është shumë i rëndësishëm për modelen.

?Kushti i fundit po jo më pak i rëndësishëm të dojë kafshët pasi në të kundërt nuk ka asnjë shans me mua?, është shprehur Iva pasi të gjithë e dimë se ajo i do shumë kafshët dhe është shumë e dhënë pas tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga