LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Agron Shehaj me parti të re, fton të rinjtë të marrin pjesë

9 Shkurt 2024, 07:44, Politikë CNA
Agron Shehaj me parti të re, fton të rinjtë të marrin
Agron Shehaj

Agron Shehaj po punon për krijimin e një partie të re politike.

Lajmin e ka dhënë vetë përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ku thekson se është një alternativë politike e re moderne e qendrës së djathtë.

Shehaj fton të rinjtë të bëhen pjesë e rrjetit të quajtur “NextYou”.

Kujtojmë që Shehaj u shkëput nga Partia Demokratike disa muaj më parë dhe pas deklaratave në studio televizive se do të punojë për krijimin e një alternative politike, kjo është lëvizja e parë publike për krijimin e një partie të re nga Shehaj./CNA 

 

Lajmet e fundit nga