LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paloka djeg rregulloren e Kuvendit

8 Shkurt 2024, 10:17, Politikë CNA

Paloka djeg rregulloren e Kuvendit

Deputeti Edi Paloka ka djegur rregulloren e Kuvendit gjatë seancës së sotme plenare.

Këtë gjest ai e bëri në shenjë proteste ndaj mazhorancës, sapo Nikolla i ndërpreu fjalën.

Ndërkohë, gjatë fjalës, ai hodhi akuza ndaj kryeministrit Edi Rama për masën e arrestit të shtëpisë ndaj kryedemokratit Sali Berisha.

Gjithashtu, Paloka nuk kurseu as Lulzim Bashën dhe deputetët e tij, të cilët i ka quajtur tradharë./ CNA

Lajmet e fundit nga