LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha vë në gjumë "besnikët"

6 Shkurt 2024, 19:14, Politikë CNA

Basha vë në gjumë "besnikët"

Lulzim Basha, me një lëvizje sabotuese ndaj opozitës, ka nisur disa takime, gjoja për zgjedhje në struktura.

Megjithëse nuk po shohim zgjedhje, Luli ka nisur një seri takimesh. Sot ai është ndalur me atë që ai e cilëson Kuvend Zgjedhor të degës 11 në Tiranë.

Por një detaj që është vënë re është se shumë prej të pranishmëve në sallë, nuk e kanë aspak mendjen te Basha.

Përkundrazi, ata të cilët ai i zgjuan zgjedhës të tijët e kanë injoruar totalisht.

Siç shihet në foto, shumë prej tyre janë në gjumë, ndërsa disa të tjerë e kanë mendjen te telefoni.

Dhe janë të paktë ata që po dëgjojnë Lulin, i cili përsërit si papagall disa propozime që na i ka thënë me vite më parë dhe që nuk ka ndërmarrë asnjë hap për t’i bërë realitet.

Qytetarët, edhe ata kokrra që vijojnë t’i shkojnë nga pas, janë lodhur nga mashtrimet dhe e kanë parë më të arsyeshme të bëjnë një sy gjumë apo të kalojnë kohën në telefon kur Luli lëshon dokrra./ CNA

11:53 Politikë

Jorgo Goro, në SPAK

Kryetari në detyrë i Bashkisë së Himarës, Jorgo Goro, ësht...

Lajmet e fundit nga