LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto pikante/ Gjylameti "shkrihet" pas Nokës

6 Shkurt 2024, 15:25, Politikë CNA
Foto pikante/ Gjylameti "shkrihet" pas Nokës
Flamur Noka dhe Blerina Gjylameti

Në Komisionin e Reformës Zgjedhore, pati përplasje mes mazhorancës dhe deputetëve të opozitës. Këta të fundit, zunë sërish vendet e mazhorancës në këtë komision dhe nuk lejuan zhvillimin e mbledhjes.

Flamur Noka ishte deputeti që u përplas me Damian Gjiknurin, por të njëjtën sjellje edhe reagim nuk pati me deputeten Blerina Gjylameti. 

Ashtu siç duket edhe në fotot e publikuara nga LSA, mes tyre ka pasur një komunikim dhe ajo që bie në sy është shikimi i Gjylametit ndaj Nokës. 

Gjatë bisedës, deputeti e ka prekur edhe në krah kolegen socialiste, duke nënkuptuar se mes tyre nuk ka pasur asnjë lloj tensioni, por një përcjellje mesazhesh me sy. 

Madje deputetes i është liruar edhe një nga karriget që të ulet.

Pra, Noka i "xhinseve të shtrenjta" është shfaqur më i qetë përballë Gjylametit. Nga ana e saj nuk ka munguar edhe një vështrim, si një formë shpërblimi./CNA 

Foto pikante/ Gjylameti "shkrihet" pas Nokës

 

 

11:53 Politikë

Jorgo Goro, në SPAK

Kryetari në detyrë i Bashkisë së Himarës, Jorgo Goro, ësht...

Lajmet e fundit nga